środa, 29 styczeń 2020

Reklama wewnętrzna przedsiębiorstwa

Na ogół mówi się o reklamie zewnętrznej jako sposobie na przyciągnięcie klienta do danej firmy, czy produktu, ale nie można zapominać także o reklamie wewnętrznej.

 

Reklama wewnętrzna ma na celu przede wszystkim wywarcie pozytywnego wrażenia na klienci odwiedzającym siedzibę firmy. Taka reklama doskonale wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, umacnia pozycję firmy na rynku i stanowi nieodłączny element kampanii marketingowej.

 

 

 

Przykłady reklamy wewnętrznej

 

Reklama wewnętrzna może być wykonana między innymi przez profesjonalną firmę realizującą usługi dla wielu znanych marek. Szczegóły znajdziemy pod adresem - warszawskiereklamy.pl/oferta/wewnetrzna.html.

 

Do najważniejszych przykładów reklamy wewnętrznej zaliczymy:

 

- plakaty oraz rollupy,

- litery przestrzenne,

- kasetony i systemy LED,

- ścianki ekspozycyjne,

- stoiska handlowe i stendy,

- różne systemy wizualizacyjne montowane w biurach.

 

                                 

 

Różnice między reklamą zewnętrzną, a wewnętrzną

 

Reklama wewnętrzna nie musi być oświetlana przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Najczęściej jest ona uruchamiana jedynie w godzinach pracy biura, czy instytucji. Jeżeli chodzi o sposób wykonania to nie musi posiadać wodoszczelnej budowy. Nie jest narażona na deszcz, śnieg, czy promienie słoneczne. Zamiast tego poddaje się ją bardzo często wpływowi klimatyzacji, która może ją niszczyć. Planując reklamę wewnętrzną należy wykonać ją starannie, ponieważ jej charakter w bezpośrednim stopniu odzwierciedla firmę. Nieodpowiednio wyglądająca reklama wewnętrzna może mieć tragiczne skutki jeżeli chodzi o wizerunek przedsiębiorstwa.