środa, 23 styczeń 2019

Marketing mix

Czy namioty z nadrukiem to dobra promocja marki?

 

Jeśli trafiłeś na stronę Smarttent , to namioty z nadrukiem na pewno przyciągnęły twoją uwagę. Kto wie, może niektóre z nich znasz doskonale z różnego rodzaju eventów. Być może zwróciłeś również uwagę na fakt, że prezentowany sprzęt był wykorzystywany przez doskonale znane ci marki. Skoro więc nawet one nadal nie rezygnują z namiotów z naprawdę oryginalnymi nadrukami, to może ty również powinieneś zwrócić na nie uwagę? Nie ma co ukrywać, w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o kwestie marketingowe, choć warto również docenić względy estetyczne.

 

We współczesnym świecie namioty z nadrukiem służą jako kolejna forma reklamy produktów oraz konkretnej marki. Klienci mają już z daleka rozpoznawać, że chodzi o operatora komórkowego lub lokalnego restauratora. Jeśli zatem zależy ci na przyciągnięciu ich uwagi, to również powinieneś zainteresować się sprzętem z funkcjami promocyjnymi. Zadaszenie stanowiska i tak jest niezbędnym elementem, a czasami warto dołożyć trochę pieniędzy i od razu zapewnić sobie reklamę. Warto zaufać namiotom z nadrukiem, przekonał się o tym już nie jeden biznesmen.

 

Może wkrótce przekonasz się o tym także ty i sam staniesz się niemalże ambasadorem takiego sprzętu.

 

Namioty z nadrukiem służą jako kolejna forma reklamy.

 

Możesz być pewny, że namioty z nadrukiem to murowany sukces!

 

Panorama 360 stopni – wymarzona opcja uzupełniająca wyjątkowe reportaże i nie tylko

 

Jeżeli kochasz oryginalne formy nagrywania filmów i wykonywania zdjęć, panorama 360 to doskonały pomysł dla Ciebie. flydron.pl/panorama-360 wykonuje wyjątkowo oryginalne i spektakularne ujęcia w tej formie dlatego też z pewnością jej oferta Cię zainteresuje. Piękno przyrody, wyjątkowa architektura, ukochani ludzie w jednym miejscu – to wszystko możesz zjawiskowo ująć na jednym rewelacyjnym filmiku lub ujęciu wykonywanym przez drony i specjalistów. Panorama 360 stopni pozwala w pełni ukazać miejsce lub okoliczność w każdym aspekcie, a w połączeniu ze zdjęciami z lotu ptaka itp. będzie wymarzonym uzupełnieniem.

 

Panorama 360 to doskonały pomysł.

 

Poniższa tabela przedstawia przykładowe wyceny, czas lotu drona, jakość zdjęć oraz cenniki obróbki gotowych zdjęć:

 

Panorama 360 i ujęcia z drona

Jakość zdjęć

Czas lotu

Cennik za usługę panorama 360 i ujęcia z drona

Obróbka

Pakiet 10 zdjęć lub 10min filmu

16MP (4608 x 3456 pikseli)

czas lotu – 1 x 15min

PLN 450/ 10min

obróbka od 200zł

Pakiet 30 zdjęć lub 20min filmu

16MP (4608 x 3456 pikseli)

czas lotu – 2 x 15min

PLN 800/ 20min

obróbka od 400zł

Pakiet 70 zdjęć lub 60min filmu

16MP (4608 x 3456 pikseli)

czas lotu – 4 x 15min

PLN 1400/ 1h

obróbka od 800zł

Pakiet FULL do 8h na miejscu

16MP (4608 x 3456 pikseli)

czas lotu – 8 x 15min

PLN 2200/ dzień 8h

obróbka od 1200zł

 

Na czym polega fenomen polistyrenu

 

Polistyren - nazwa nieco skomplikowana, zawiła i tajemnicza. Niewiele osób jednak wie, że spotyka się z tą substancją w codziennym życiu - również we własnym domu czy na ulicach miast. Na czym polega jego fenomen? Dlaczego jest tak popularny i chętnie wykorzystywany? Gdzie dokładnie można się z nim spotkać? Na te pytania odpowiedź znajdzie się poniżej. Zapraszamy do lektury.

 

 

Polistyren w opakowaniach reklamowych

 

Zanim przejdziemy do meritum pozwolimy sobie nadmienić, że polistyren to tworzywo sztuczne, które doskonale sprawdza się przy produkcji między innymi:

 

  • szczoteczek do zębów,

  • sztucznej biżuterii,

  • a także specjalistycznych płyt oraz folii polistyrenowych. Ich produkcją zajmują się jednak nieliczne firmy. Jedną z nich - najbardziej rozpoznawalną - można znaleźć na stronie -  kodrewex.com.pl.

 

                                

 

Oprócz wyżej wymienionych produktów, oraz dodatkowo materiałów budowlanych z polistyrenem można spotkać się także w branży reklamowej. Jako surowiec o doskonałych właściwościach i stosunkowo łatwej obróbce świetnie sprawdza się przy produkcji jednorazowych opakowań.

 

Urządzenia stosowane przy wycinaniu laserowym

 

Cięcie laserowe to termiczny proces obróbki blachy, do którego wykorzystywane są różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Szukając informacji na temat ich działania natknęliśmy się na ofertę http://gubad.com/uslugi/ciecie-laserowe , która zdaniem klientów jest jedną z najbardziej profesjonalnych wśród działających na terenie naszego kraju.

Wycinanie laserowe jest możliwe, dzięki zastosowaniu jednego z trzech rodzajów lasera:

  • włóknowego;

  • CO2;

  • gazu tnącego.

 

 

Wycinanie laserowe przy użyciu lasera włóknowego

Laser włóknowy to dla firm oferujących precyzyjne cięcie laserowe jedno z najnowszych odkryć współczesnej gospodarki. Promień wytwarzany jest tu w aktywnym włóknie, skąd przedostaje się do głowicy tnącej przez włókno przesyłające. Tego typu lasery mają wysoką moc i doskonale nadają się do cięcia laserowego blach i metalu o niewielkiej oraz średniej grubości.

Wycinanie laserowe przy użyciu lasera CO2

W tym przypadku najistotniejszą rolę odgrywa specjalnie skomponowana mieszanina różnych gazów. Dzięki nim właśnie w rezonatorze może być wytworzone odpowiednio wysokie napięcie, które pozwala na cięcie grubych i średnich arkuszy blachy.

 

Urządzenie do cięcia laserowego

 

Wycinanie laserowe przy pomocy gazu tnącego

W tym procesie promień laserowy wytwarzany jest przez soczewkę zlokalizowaną w głowicy tnącej. Gazem stosowanym w tym sposobie cięcia laserowego zwykle jest azot, tlen albo sprężone powietrze. Technologia uważana jest za niezwykle precyzyjną a przy tym chętnie wykorzystywaną przez specjalizujące się w cięciu laserowym zakłady przemysłowe.

Reklama wewnętrzna przedsiębiorstwa

Na ogół mówi się o reklamie zewnętrznej jako sposobie na przyciągnięcie klienta do danej firmy, czy produktu, ale nie można zapominać także o reklamie wewnętrznej.

 

Reklama wewnętrzna ma na celu przede wszystkim wywarcie pozytywnego wrażenia na klienci odwiedzającym siedzibę firmy. Taka reklama doskonale wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa, umacnia pozycję firmy na rynku i stanowi nieodłączny element kampanii marketingowej.

 

 

 

Przykłady reklamy wewnętrznej

 

Reklama wewnętrzna może być wykonana między innymi przez profesjonalną firmę realizującą usługi dla wielu znanych marek. Szczegóły znajdziemy pod adresem - warszawskiereklamy.pl/oferta/wewnetrzna.html.

 

Do najważniejszych przykładów reklamy wewnętrznej zaliczymy:

 

- plakaty oraz rollupy,

- litery przestrzenne,

- kasetony i systemy LED,

- ścianki ekspozycyjne,

- stoiska handlowe i stendy,

- różne systemy wizualizacyjne montowane w biurach.

 

                                 

 

Różnice między reklamą zewnętrzną, a wewnętrzną

 

Reklama wewnętrzna nie musi być oświetlana przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Najczęściej jest ona uruchamiana jedynie w godzinach pracy biura, czy instytucji. Jeżeli chodzi o sposób wykonania to nie musi posiadać wodoszczelnej budowy. Nie jest narażona na deszcz, śnieg, czy promienie słoneczne. Zamiast tego poddaje się ją bardzo często wpływowi klimatyzacji, która może ją niszczyć. Planując reklamę wewnętrzną należy wykonać ją starannie, ponieważ jej charakter w bezpośrednim stopniu odzwierciedla firmę. Nieodpowiednio wyglądająca reklama wewnętrzna może mieć tragiczne skutki jeżeli chodzi o wizerunek przedsiębiorstwa.