środa, 29 styczeń 2020

Jeśli jesteś głodny najnowszej wiedzy z zakresu marketingu, jeśli przekopujesz sieć w poszukiwaniu nowinek branżowych lub jesteś przedsiębiorcą, który zastanawia się jakie marketingowe rozwiązania będą dla niego najlepsze – dobrze trafiłeś! Na portal porusza wszystkie zagadnienia związane z nowoczesnymi działaniami marketingowymi.

Podajemy teorię w pigułce, stąd też znajdziesz u nas podstawy Marketingu Mix i Employer Brandingu oraz pokazujemy alternatywne sposoby uprawiania działań marketingowych takiej jak viral marketing czy programmatic buying.

 

Uważamy jednak, że człowiek najlepiej uczy się na przykładach „z życia wziętych” dlatego dużo miejsca poświęcimy case study nad ciekawymi kampaniami z kraju i ze świata oraz kreatywnymi zastosowaniami teorii marketingowych. Pokażemy też jak marketingu lepiej nie uprawiać, wskażemy najczęściej popełniane błędy i podpowiemy jak przekuć je w sukces.

 

Od czasu do czasu możecie spodziewać się również na naszej stronie dawki statystyk obrazujących zachowania konsumenckie oraz reakcje odbiorców na różnego rodzaju przekazy medialne. Wpływem mediów oraz ich rolą w kreowaniu trendów konsumenckich również od czasu, do czasu będziemy się zajmować.

 

Jedną z podstawowych zasad nowoczesnej komunikacji marketingowej jest łatwy, indywidualny kontakt z klientem – stosując tą zasadę w praktyce zachęcamy do kontaktu z nami, każdego kto chciałby zadać pytanie, przeczytać artykuł na interesujący go temat lub umieścić reklamę w serwisie. Czekamy na wiadomości pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.